Bitcoin'e Yatırım Yapın Sonra Pişman Olmayın
Binance kripto para sitesi aracılığıyla üyeliğini aç ve bitcoine yatırım yapmak için tıkla!

veya aşağıdan öncesinde kısaca bilgi edin


Bitcoin ve kripto paralara genel bir bakış

Bugün hayatımızda en önemli şeylerden biri paradır. Paralar dünya ülkeleri tarafından düzenlenir ve ülkeye bağlıdır. Dünyada belirli aralıklarla belli sebeplerden ve hatalardan dolayı krizler oluşur.

2008 finansal krizinde Bitcoin'e bir ivme yaratması çokta sürpriz olmadı.

Bitcoin'in altında yatan fikir basittir: bir değerden bir diğerine eşler arası ortam. Bankanın para üzerindeki otoritesini kesmek ve tedarikte sabitlenmiş bir değişim aracı oluşturmak amaçlandı.

Bitcoin ve diğer kripto paralar her yükselişte ve düşüşte gündeme geldiğinde tekneyi kaçırdığınızı düşünüyorsanız aslında öyle değil.

Biz size eğer hisse,döviz vb yerlere yatırım yapıyorsanız bütçenize göre bir miktarda Bitcoin'e yatırım yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer hiç bir yere yatırımınız yok ise yatırıma Bitcoin ile başlayabilirsiniz.

Çünkü Bitcoin geleceğin parası ve popülaritesi her gün artmaya devam ediyor.

Bitcoin Borsaları

Nereden Bitcoin alabilirim?


Bitcoin Borsasına Gitmek İçin Tıkla

Hemen üstümde bulunan butona tıklayarak Binance borsasında üyelik oluşturun.

Kullanımı en kolay coin borsası olması nedeniyle Türkler arasında en fazla popüler olan binance aynı zamanda hızlı bitcoin transferi ile göz doldurmaktadır.

Bizde sizlere bitcoin alıp satmak için binance borasını öneriyoruz.

Bir kısmı Türkiye'de bir kısmı yurtdışında olmak üzere Binance haricinde onlarca borsa vardır. Bu borsalarada yakında deyineceğiz.

Nereden Bitcoin alabilirim?
Binance Nasıl Kayıt Olunur?
Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Buraya tıklayarak siteye girin. Direkt olarak kayıt ol sayfasına girmiş olacaksınız. E-posta ve Şifrenizi girerek kaydınızı oluşturun.

Sol üstte bulunan menüden Kripto Al kısmına girerek. Kart veya Papara kullanarak hesabınıza TL aktarımı yapın ve Exchange kısmından TL'nizi bitcoine çevirin. (Bir kaç gün içinde detaylı rehber ekleyeceğiz.)

Bitcoin Sosyal olarak sizlere en basit şekilde Bitcoin almayı gösterdik. Şimdilik sayfanın sonuna geldiniz. Ana sitemiz ve rehber içeriğimiz kısa zaman içinde aktif olacaktır.